Hakkımızda

2006 yılından bu yana makine imalatında sürdürdüğü akademik ve ar-ge uygulamalarını 2015'te dijital üretim teknolojisine taşıyan Üretim3D; geleneksel üretim tecrübesinin modern tasarım yöntemlerine entegre edildiği yeni nesil bir dijital imalat fabrikasıdır.

Enjeksiyon kalıp model tasarımı ve imalatı, silikon kalıp model tasarımı ve imalatı, 3d aydınlatma sistemi - 3d gece lambası tasarımları ve kişiye özel üretimlerle birlikte; tesis yerleşim planı oluşturulması, kum veya metal döküm model tasarımı, hızlı prototipleme, ön seri üretimi, mimari 3d baskı gibi hizmetlerimizle tasarım, modelleme ve prototip parça imalatı olarak endüstrimize önemli katkılar sağlamaya devam ediyoruz.

Endüstriyel uygulamaya yönelik interaktif çalışmanın yoğunlukta olduğu özel müfredatımızla 3D Yazıcı - 3D Printing eğitimleri, Solidworks ve Yüzey Modelleme ve Teknik Resim - Geometrik Tölerans eğitimlerimizle mesleki ve teknik konularda endüstrimize desteğimiz gelişerek devam etmektedir. Eğitimlerimiz özellikle teknikerler, mühendisler ve mimarlara yönelik olmakla birlikte, kişiye özel teknik resim ve 3D yazıcı eğitimlerimizi herkes için sürdürmekteyiz.

"Hayal et - Tasarla - Üret" uygulamasıyla konsept atölyemizde istediğiniz her modeli biz tasarlayıp üretebiliyoruz ya da sizin tasarladığınız bir modelin üretimini yapabiliyoruz.

Ür-Ge birimimizde tasarım ve optimizasyon desteği sunarak fonksiyonel parçalara özgü tasarımlar geliştirebiliyoruz.

Bursa ve İstanbul'da bulunan şubelerimizde en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik çözümlerle hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz.